Якісні запчастини з Японії
Пн-Пт 9-17, Сб 9-15

Про нас

ДАЛЕКО НЕ ВСі МОЖУТЬ ДОЗВОЛИТИ СоБі ПОКУПКУ ОРИГІНАЛЬНИХ ЗАПЧАСТин ДО «ЯПОНЦІВ». ВСТАНОВЛЮВАТИ НА СВОЮ МАШИНУ ДЕТАЛІ СУМНІВНОГО ПОХОДЖЕННЯ, ЯКИМИ Б ДЕШЕВИМИ ВОНИ НЕ БУЛИ, ТЕЖ РИЗИКУЮТЬ ТРОХИ.

НЕДОРОГО, АЛЕ НАДІЙНО

Можливість придбання фірмових запчастин із «розбірки» оцінили багато автовласників. У всьому світі існують аукціони та ринки з продажу вживаних запчастин. Враховуючи, що там автовласники дуже трепетно ставляться до власної безпеки, сумнівні комплектуючі в їх машинах практично не зустрічаються. Саме цим завезені з-за кордону «беушні» деталі відрізняються від пропонованих з вітчизняних «розбірок».

Враховуючи всі особливості

Власники «японок» чудово знають, що конструктивно машини, призначені для Європи, можуть відрізнятися від внутрішнього ринку, що випускаються. Тому при закупівлі деталей на «вторинці» слід враховувати ці особливості. Любителям, людям, не знайомим із найдрібнішими нюансами конструкції автомобілів, на цьому ринку просто нема чого робити. За півтора десятки років ми підібрали команду фахівців, здатних буквально навпомацки оцінити будь-яку деталь. Тому ми можемо гарантувати, що всі комплектуючі, що пропонуються, не просто підійдуть для вашого автомобіля, але і прослужать ще дуже довго.

БЕЗПЕКА ПЕРЕШУ ЗА ВСЕ

При закупівлі ми насамперед зупиняємо свій вибір на деталях з мінімальним пробігом, якість яких можна порівняти з якістю нових виробів. Звичайно, спочатку ми орієнтуємось на інформацію продавця. Як правило, на японських аукціонах вторинного ринку запчастин інформації, що надається, можна довіряти повністю. Ми переконалися у цьому на власному багаторічному досвіді. Але стан кожної деталі перевіряється нашими фахівцями. Справа не в недовірі до партнерів. Це перестраховка, яка дозволяє нам бути впевненими в тому, що ми не наражаємо своїх клієнтів навіть на найменший ризик.

ВІДМОВА ВІД ДЕШЕВИХ ЗАПЧАСТІВ

Жодні підробки до автовласників через наші руки потрапити не можуть ніколи і за жодних обставин. Деталі, що «покаталися» по Японії, звичайно ж, набагато дешевші за нові фірмові. Але продаватися за непридатною ціною вони все ж таки не можуть. Ми продаємо комплектуючі за ціною, яка відповідає їх якості. Якщо порівняти ресурс наших деталей і падіння ціни, покупка виявляється дуже вигідною. Але конкурувати з продавцями підробок на шкоду безпеці наших клієнтів ми не станемо ніколи.

Тільки оригінальні запчастини з Японії
Телефонуйте! Відповімо на запитання, прийом замовлень по телефону, відправимо по Україні.
+38 (068) 210-44-14
В наявності!
понад 500 000
автозапчастин
на складі у Києві
Доставка
доставляємо товар
в середньому за 1-2 дні
Оплата
готівковий та безготівковий
розрахунок, приват24